O MNĚ A MŮJ PŘÍBĚH...

Po mé knize NEchci chybovat jsem se pustila právě do tohoto E-booku - Vím, proč to jím!

 

Ahojky, všichni mi říkájí Danča a tykání je pro mě jasná volba :-) 

Jsem osobní trenérkou a instruktorkou fitness ve svém vlastním FitBox centru v Kladně.

Po několika letech jsem si tak splnila svůj sen, naplnila tak svůj osud a jsem vděčná za to, že se mohu věnovat takové práci, ve které vidím nejen úžasné výsledky, ale také mne nesmírně baví. Práce s mými klienty tak může posouvat stále kupředu i mne samotnou.

Kromě osobních tréninků vedu lekce FitBoxu - který je skvělý pro mou kondičku, Pole dance - kde se mi mohly propojit krása tance a neuvěřitelná síla a nakonec Cvičení na velkých míčích - které je nezbytné pro kompenzaci všeho a doplňuje tak krásně můj trénink.

  • Díky svým klientům jsem mohla vytvořit svou vlastní knihu a to příručku NEchci chybovat (pokud by tě zajímala, nalezneš ji ZDE), která byla původně určená jako průvodce světem hubnutí a zdravého životního stylu mým začínajícím svěřencům. Netrvalo však dlouho a díky své jednoduchosti se stala Fitness bestsellerem 2014.

NEchci z Vás udělat vrcholové sportovce! 

Chci, abyste se cítili skvěle :-)

A protože se chci ještě více přiblížit svým čtenářům, kteří se v podstatě všichni zakoupením mé příručky stanou našimi klienty, vrhla jsem se do projektu Škola hubnutí. V tomto projektu vše nabírá nový směr a snažím se přiblížit zdánlivě složitou problematiku hubnutí lidem osobně ve svých videích a co možná nejjednodušší formou v pouhých dvou minutách.

Možná se na první pohled mohu zdát jako neskutečný workoholik, ale věřte, že mám i dosti času sama na sebe, svého manžela Lukyho a naše čtyřnohé mimi boxerku Agnes :-)

Rádi jezdíme společně odpočívat do hor a také absolvujeme různé horské maratony a závody. Srdcem jsme všichni přirostli k Beskydám a Krkonoším a představa krásné malé roubenky s krbem uprostřed kopce je pro nás nejvyšší blaho.

Luky je mi i obrovskou oporou v mé práci a bez něho bych nezvládla vůbec nic, takže samozřejmě nejen proto jsem teď v září 2014 po našem sedmiletém vztahu vyslovila své ano a jak jinak než netradičně na startu závodu Beskydská sedmička.

Ráda na sobě pracuji. Nejen po fyzické, ale také po psychické stránce, která je hodně důležitá pro každého, avšak mnohdy zlehčována až utlačována do pozadí dnešního hektického způsobu života.

Nejednou mí svěřenci ode mne slýchávají hesla: "Všechno je v hlavě!", či: "Na vše přijde ten správný čas!", nebo: "Náhody

neexistují a všechno zlé je pro něco dobré!" :-)

Přeji ti krásný a pohodový den - Ahooj Danča :-)

 

KOUPIT - RECENZE

E-book | Vím, proč to jím - Zdravé recepty od Danči Hájkové