Recenze a ohlasy na můj E-book (Vím, proč to jím).

Šárka Větrovcová 27let, Brno: Ebook je super :-) Konečně vím co a kdy jíst. Od té doby, co se řídím radami od Danči mám 2kila dole a postavičku jako dřív :-) Moc děkuji. Lenka Petrová 32let, Praha: Skvěle investované peníze :) Nejvíc si vážím komunikace s Dančou :-) kdykoliv si nejsem jistá, ráda mi poradí. Ahojky Lenča a prcek :-)      
  Věra Ketnerová 30let, Beroun: Jasně, stručně a výstižně, tak to mám ráda :-) Žádné složitosti, jen opravdu funčkní rady. Hned jsem přišla na to, proč nehubnu jak bych si  přála. Děkuji :-)  Verča Osmiková 31let, Ostrava: Parádní ebook. Vaši knihu mám také a jsem moc spokojena. Mohu jen doporučit. V. Osmiková. 
 Jana Veselá 43let, Praha: Moc praktický E-book a cena super, jinde chtějí za stejné  informace hromadu peněz. Jsem ráda, že jsem vás našla :-) Jana Veselá.  Radka Vejvodová 29let, Zlín: Díky  hlavně za tipy na snídaně. PS: 3kila za  14dní mám dole :-) Děkuji Dančo :-)  Papa Ráďa :-)
 Petra Hotová 34let, Praha: Recepty jsou boží :-) Levné, zdravé a moc chutné, co víc si  přát. Navíc jsem zjistila, že jsem veškeré hubnutí ničila špatnou večeří. Díky za e-book i  rady. Ahoj Péťa.  Naďa Lexová 26let, Opava: Jídlo je si  myslím základ! Jsme moc ráda, že už  vím jak na to. Přeji hezký den :-)
 Lenka Pokorná 25let, Praha: Tvoje kniha i tento ebook se mi moc libíl. Zase jsem o něco  chytřejší. Děkuji a přeji hezký den Lenča.  Zdena Částová 35let, Kolín: Děkuji kamarádce Radce, která mi tento ebook doporučila. Super počteníčko :-) Ahoooj. 
 Tereza Jarošová 31let, Klatovy: Ahojky, chtěl bych vám poděkovat za moc praktický ebook, mám ho v telefonu a pořád se do něj dívám :-) Zadeček i ty moje kejtičky se  zmenšují :-) Jsem moc šťastná :-) Ať se daří :-) Terka. Kačka Horňanová 27let, Praha: Ebook mohu jen a jen doporučit. Danča je super trenérka, která mi moc pomohla :-) Tvoje věrná čtenářka Kačka :-) 

 

Tento týden AKČNÍ SLEVA 74 Kč (Cena bez akce 290 Kč)

 

 
 
 
 

KOUPIT / ukázka E-booku

 

E-book | Vím, proč to jím - Zdravé recepty od Danči Hájkové